Mid/Senior FULL STACK Programátor

Miesto
Námestovo
Druh
TPP/živnosť
Plat
1700 - 2500 € (v závislosti od tvojich skúseností a typu úväzku)
Dátum nástupu
Ihneď

Do nášho tímu hľadáme FULL STACK Programátora, ktorý by sa podieľal na vývoji expedičného softvéru Neoship. Potrebujeme ŤA, aby sme spoločne našim klientom - eshopom mohli ponúkať nové a kvalitné služby v oblasti expedície a logistiky. Je jedno, či ťa viac baví backend alebo frontend. Dôležité je, aby si si u nás našiel svoj smer a zdokonaľoval sa v ňom.

Náplň práce

- Hlavný projekt Neoship sa skladá z dvoch častí:
1, server je postavený na frameworku Symfony 5.2 v spojení s REST api
2, frontend buildujeme v React JS.

- Pri práci budeš aktívne využívať OOP.

- Pri vývoji ti určite veľkým pomocníkom bude GIT, vďaka ktorému budeš mať vždy všetky verzie kódu pod dohľadom. Prácu s ním ti urýchli Github, PhpStorm, ale kľudne môžeš používať Commandline.

- Určite oceníš aj PHPUnit testy, ktoré ti pomôžu písať funkčný kód.

- Sme otvorení najnovším technológiám v oblasti webového vývoja, a preto ti radi necháme priestor na tvoju realizáciu.

Naše požiadavky

Aby sme spoločne naplnili ciele spoločnosti, bolo by super, ak by si k spoločnému dielu prispel tvojimi znalosťami a skúsenosťami z:

- PHP 8.0+, HTML5, LESS/SASS/CSS3,

- Javasript, React JS (Material UI)

- PostgreSQL 9.6+, SQLITE

- Symfony 5.0+ (prípadne ktorýkolvek z tejto rodiny frameworkov)

- GIT

- návrh architektúry (MVC), OOP, optimalizácia

- základy administrácie Linuxu prostredníctvom CommandLine

Zároveň nám veľmi záleží na tom, aby si zapadol do našej Neoship rodiny aj po ľudskej stránke ☺️. Zodpovednosť, spoľahlivosť, ústretovosť sú vlastnosti, ktoré radi u teba privítame. Priateľstvo, dôvera a úprimnosť sú hodnoty, ktorými v Neoshipe spoločne fungujeme.

Čo ťa čaká v Neoshipe?

Ponúkame ti miesto v modernej prosperujúcej spoločnosti, v ktorej budeš mať možnosť objavovať a stať sa súčasťou ecommerce na Slovensku.

Sme mladí, veselí a je u nás kopec srandy 😁. U nás vždy nájdeš priateľskú a otvorenú komunikáciu. Samozrejme, v prvom rade sa snažíme plniť si svoje pracovné povinnosti, no aby sme boli v pohode v práci po celý deň, ráno aj poobede máme spoločnú kávu.

Sme presvedčení, že kvalita našich služieb sa odvíja od kvality a spokojnosti našich zamestnancov, a preto: ti dáme možnosť na sebe pracovať a vzdelávať sa (odborné konferencie, workshopy, webináre,...).

Spoločne organizujeme firemné akcie ako bowling, posedenia pri káve/pivku na našej terase, rôzne teambuildingové akcie, spoločnú chatu a vianočnú kapustnicu.

Keď budeš potrebovať, môžeš si dať home office.

Nevyžadujeme, aby si bol v práci počas konkrétnych určených hodín. Pracovný čas si môžeš nastaviť podľa vlastných predstáv.

Tešíme sa na teba ☺️

Spokojní zákazníci
a ich príbehy

Chceli by ste vyskúšať Neoship?

Chcem vyskúšať Neoship