Naša práca
je našou záľubou

Profesionalita a ľudskosť

Sme presvedčení, že za kvalitou našich služieb stojí skvelý tím ľudí. Každý s vlastnou dávkou profesionality a zároveň obyčajnej ľudskosti. Preto sa snažíme o budovanie vzťahov v práci, aj mimo nej.  Tak, aby to bolo vidieť a cítiť v každodennej komunikácii s našimi zákazníkmi, partnermi a širokou verejnosťou.

Hodnoty nášho tímu

Ľudia, klienti a spoločnosť

Sme mladý tím ľudí s veľkou dávkou profesionality a s chuťou neustále prinášať služby s pridanou hodnotou. Naše hodnoty staviame na troch základných pilieroch: ľudia, zákazníci a spoločnosť. Vidíme zmysel v neustálom zlepšovaní sa a zdieľaní nápadov. Prostredníctvom našich služieb sa snažíme obohacovať podnikateľské prostredie a prispievať k profesionálnemu rastu širokej verejnosti.

Viacero individualít, jeden tím

Sme presvedčení, že za kvalitou našich služieb stojí skvelý tím ľudí. Preto aj pri výbere nového kolegu zisťujeme nielen jeho vedomosti, ale zameriavame sa aj na jeho charakter, vlastnosti, osobnosť, záľuby a podobne. Jednoducho, hľadáme vždy niekoho, kto sa bude u nás cítiť dobre a ľudia v Neoshipe sa stanú jeho druhou rodinou.

Vzdelávame sa a vzdelávame

Vidíme zmysel v neustálom vzdelávaní a zdieľaní užitočných informácií. ,,Vzdelanie slúži na zlepšenie života druhých a zanechaní tak vašej komunity a sveta lepším miestom, ako ste ho našli." Práve preto sa snažíme tvoriť obsah s pridanou hodnotou, prinášame články na témy z logistiky/expedovania, ale tiež píšeme a prinášame informácie aj z iných oblastí ecommerce.

Individuálny prístup

To, čím sa môžeme pochváliť a na čo kladieme veľký dôraz je naša zákaznícka podpora, individuálny prístup a dlhodobá starostlivosť o zákazníka. Podpísaním zmluvy to nekončí. Práve naopak. Sme si vedomí, že v B2B segmente je dlhodobá spokojnosť zákazníka ukazovateľom kvality poskytovania služieb.

Neoship tím

Každý svojou troškou prispieva k budovaniu hodnoty pre našich klientov.

Otvorené pozície

FULL STACK Programátor

Baví ťa backend alebo frontend? U nás si nájdeš svoj smer a najmä nebudeš ,,kolieskom” v korporátnom kolotoči. Sme malý tím, a práve o to viac budeš jeho dôležitou súčasťou. Dáme ti priestor prezentovať názory a realizovať riešenia, ktoré teba aj nás posunú ďalej.

Miesto
Námestovo
Druh
TPP/živnosť
Odmena
2000 - 2500 € (v závislosti od tvojich skúseností a typu úväzku)

Spokojní zákazníci
a ich príbehy

Chceli by ste vyskúšať Neoship?

Chcem vyskúšať Neoship