Novinky v Neoshipe
06.10.2022
7 min. čítania

Kuriérske spoločnosti a napojenia na Neoship

Autor
Neoship
Dátum zverejnenia
06.10.2022
Kategória
Zdielať článok

Nakoľko sme v poslednom období do Neoshipu implementovali ďalšie kuriérske spoločnosti a zároveň sme k nim vyvíjali rôzne napojenia, pre rýchle zorientovanie sme si pre vás pripravili ich aktuálny prehľad. V prehľade nájdete dostupné všetky eshopové a fakturačné platformy, ktoré umožňujú napojenie na Neoship a na konkrétneho prepravcu.

Kuriérske spoločnosti v Neoshipe a ich možnosti doručovania

Doručenie na adresu SK + EÚ s výnimkou krajín GB, LV, LT, EE, DK, FI, SE
Doručenie do výdajných miest
(na Slovensku 1400 odberných miest)

Doručenie na adresu SK + EÚ s výnimkou krajín GB, LI, CH, SM, VA, MC, NO, CY, TR, GR, AD, GI, MT, RS, AL, BA, ME
Doručenie do výdajných miest
SK 400+, CZ 1100+, HU 1300+, RO 60+, SI 700+, HR 100+

Doručenie na adresu SK, CZ, HU, PL, AT, DE, FR, LU, SE, FI, SI, HR, RO, BG

Doručenie do výdajných miest tzv. Z-pointov a Z-boxov v rámci SK 2500+, CZ 9400+, HU 1400+, RO 700+

Hotové automatizované napojenia v eshopových a fakturačných systémoch

Automatizovaná tvorba balíkov a tlač štítkov pre SPS kuriéra, SPS Výdajné miesta, GLS kuriéra, GLS Výdajné miesta, Packetu, 123kuriéra.

Manuál: Aktivácia pluginu vo WooCommerce
Videonávod: Automatizované expedovanie z WooCommerceAutomatizovaná tvorba balíkov a tlač štítkov pre SPS kuriéra, SPS Výdajné miesta, GLS kuriéra, GLS Výdajné miesta, Packetu, 123kuriéra.

Videonávod: Automatizované expedovanie z Creativeshopu

Automatizovaná tvorba balíkov a tlač štítkov pre SPS kuriéra, SPS Výdajné miesta, GLS kuriéra, GLS Výdajné miesta, Packetu.

Videonávod: Automatizované expedovanie z NWS

Automatizovaná tvorba balíkov a tlač štítkov pre SPS kuriéra, SPS Výdajné miesta, GLS kuriéra, GLS Výdajné miesta, Packetu.

Videonávod: Automatizované expedovanie zo SuperFaktúry

Automatizovaná tvorba balíkov a tlač štítkov pre SPS kuriéra (možnosť individuálnej dohody a implementácie pre SPS Výdajné miesta, GLS kuriéra, GLS Výdajné miesta, Packetu, 123Kuriéra).

Videonávod: Automatizované expedovanie z POHODY

Konektor Neoship

Keďže existuje veľa systémov a z rôznych dôvodov nie je možné v každom vyvíjať plugin na zautomatizovanie expedície, rozhodli sme sa vyvinúť univerzálny konektor Neoship. Jeho hlavná funkcia spočíva v schopnosti dotiahnuť dáta do Neoshipu zo systémov, ktoré budú disponovať potrebnými vstupnými dátami. Aktuálne vďaka konektoru dostaneme dáta z Prestashopu a Shoptetu. Naším cieľom je postupne rozširovať možnosti napájania na ďalšie eshopové/fakturačné platformy.

Hromadná tvorba balíkov a tlač štítkov pre SPS kuriéra, SPS Výdajné miesta, GLS kuriéra, Packetu, 123kuriéra.

Manuál: Aktivácia konektora pre Prestashop
Videonávod: Automatizované expedovanie z Prestashopu

Hromadná tvorba balíkov a tlač štítkov pre SPS kuriéra, SPS Výdajné miesta, GLS kuriéra, Packetu, 123kuriéra.

Manuál: Aktivácia konektora pre Shoptet
Videonávod: Automatizované expedovanie zo Shoptetu

Ak nemáte žiadny z vyššie uvedených systémov, no radi by ste využívali naše služby v rámci zautomatizovania expedičných aktivít, máte možnosť si napojenie vyvinúť vo vlastnej réžii. Naša API dokumentácia je dostupná pre kohokoľvek.

Hromadný import dát

Nie automatizovaným spôsobom, no stále efektívnejším ako v prípade manuálneho prepisovania údajov je možnosť do Neoshipu importovať dáta prostredníctvom súborov .XML, .CSV, .TXT.
Našou výhodou je, že každý z týchto súborov vieme spracovať a namapovať tak, aby ho náš klient iba jednoducho nahral, dáta sa za krátky moment importovali do Neoshipu a prebehla hromadná tlač prepravných štítkov.

S určitosťou takýto import vyriešime pre súbory vygenerované zo systémov BiznisWeb, Clickeshop, Webareal, Oberon, Kros/Omega (ale aj mnohé iné, ktoré obsahujú potrebné vstupné dáta na tvorbu balíkov).

Veríme, že po detailnom prehľade máte už v našich službách jasno. Ak vás čokoľvek zaujíma, napíšte nám. Radi vám pomôžeme.

Spokojní zákazníci
a ich príbehy

Chceli by ste vyskúšať Neoship?

Chcem vyskúšať Neoship